ورزش در رادیو

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هر رسانه و عملی که مبتنی بر فعالیت چشم باشد، تمام تمرکز فرد را می طلبد و فرد برای استفاده از آن رسانه، می باید کارهای دیگر خود را در حاشیه قرار دهد.

رسانه های دیداری - شنیداری مانند تلویزیون و اینترنت از این مقوله هستند. به طوری که هنگام استفاده از این رسانه ها، کمتر می توان به فعالیت های جدی دیگر پرداخت و فقط می توان فعالیت های سبکی مانند غذا خوردن و برخی حرکات ساده بدن را انجام داد. اما فعالیت های مبتنی بر شنیدن چنین نیست؛ می توان در حد مقدورات فنی آن رسانه، فعالیت های دیگری نیز انجام داد. هنگام گوش دادن به رادیو و پخش می توان، ورزش کرد، نوشت، آشپزی کرد و ...

ورزش در رادیو

درباره ما

در دنیای پر رقایت رسانه ای کنونی، حفظ جایگاه رادیو به عنوان رسانه ای ماندگار از اهمیت زیادی برخوردار است. از سویی تبادل نظر و ارتباط سازنده میان صاحب نظران حوزه رادیو به منظور شناخت چالش های پیش روی رادیو و یافتن راهکارهایی برای مقابله با آنها از جمله موضوعاتی بود که برگزاری اجلاس جهانی رادیو را ضروری نمود و در این راستا معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران تاکنون ۵ دوره از اجلاس جهانی رادیو را برگزار کرده و ششمین اجلاس را نیز در اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد کرد.

اهداف

۱. حفظ و ارتقای جایگاه رادیو در سپهر رسانه ای

۲. ایجاد اجتماع منسجم اندیشمندان برای توسعه آینده رادیو

۳. مطرح سازی نقش رادیو در عصر جهانی شدن

۴. تقویت  و انسجام بنیان علمی رادیو

ماموریت

۱. شناسایی ظرفیت ها و قابلیت های رسانه رادیو

۲. برقراری تعامل میان اندیشمندان رادیو

۳. تبادل اندیشه و تفکر علمی میان مشارکت کننده ها

۴. تقدیر از طرح ها و ایده های نوین در عرصه رادیو

۵. ایجاد انگیزه لازم در فعالان حوزه برنامه سازی

کلیه حقوق برای سازمان صدا و سیما محفوظ است