ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در این نشست شهرام ملازاده (رئیس کمیته داوری)، حامد فاتحی (رئیس کمیته اطلاع‌رسانی رسانه‌ها و تبلیغات و برگزاری مراسم)، مهدی شاملو (رئیس کمیته فضای مجازی)، غلامرضا باعزت (دبیر اجرایی ششمین اجلاس جهانی صدا)، حمیدرضا نجفی (مسئول پژوهش ششمین اجلاس جهانی صدا)، بهروز رضوی‌نژاد (دبیر بخش مردمی بین‌المللی کمیته داوری)، حمیدرضا افتخاری (دبیر بخش مردمی کمیته داوری)، محمد بغدادی (دبیر بخش داخلی کمیته داوری) حضور داشتند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ششمین اجلاس جهانی صدا تحت حمایت سیویلیکا قرار گرفت .با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شرکت کنندگان از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس بهره مند خواهند شد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

نظر به استقبال پژوهشگران و اندیشمندان حوزه رسانه رادیو و به منظور ارج نهادن به تلاش و کوشش این عزیزان  و بهره مندی از آثار ارزشمند آنان،مهلت ارسال چکیده مقالات به اجلاس جهانی صدا تا تاریخ 1/12/1397 تمدید گردید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی(SID) که در حوزه ترویج و اشاعه اطلاعات علمی، گسترش و ارتقای خدمات اطلاع رسانی به محققان، سرعت بخشیدن به تحقیقات علمی و دستیابی محققان به آخرین منابع اطلاعاتی منتشر شده در نشریات و دستآوردهای پژوهشی و همچنین اطلاع رسانی در زمینه کنفرانس های علمی کشور فعالیت می کند، اقدام به معرفی اجلاس جهانی صدا به پژوهشگران و محققان علاقمند به رسانه و بویژه رسانه رادیو کرده است.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 ششمین اجلاس جهانی صدا با هدف گردآوری جدیدترین دستاوردهای علمی دربارۀ رسانۀ رادیو در ایران و جهان و نیز تبادل نظر با پژوهشگران و صاحب ­نظران و تبادل تجربه درباره ­ی این رسانه برگزار می ­شود. 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

سایت conferencealert.ir (پایگاه اطلاع رسانی رویداد های علمی ایران) که از سایت های بسیار معتبر در حوزه معرفی همایش ها، سمینارها و کنفرانس های ملی و بین المللی به شمار می آید در بخش کنفرانس ها و همایش های علوم انسانی و علوم پایه، اقدام به اطلاع رسانی در خصوص برگزاری ششمین اجلاس جهانی صدا کرده است و به این طریق سبب آشنایی و پیوند اندیشمندان و محققان حوزه ارتباطات با این اجلاس گردیده است که می تواند زمینه ساز مشارکت آنان در این رویداد علمی گردد.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

نخستین نشست شورای سیاستگذاری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا با حضور معاون صدای رسانه ملی، جمعی از مدیران و اساتید ارشد رسانه و برخی از مدیران رادیو در سالن جلسات معاونت صدا برگزار شد.

درباره ما

در دنیای پر رقایت رسانه ای کنونی، حفظ جایگاه رادیو به عنوان رسانه ای ماندگار از اهمیت زیادی برخوردار است. از سویی تبادل نظر و ارتباط سازنده میان صاحب نظران حوزه رادیو به منظور شناخت چالش های پیش روی رادیو و یافتن راهکارهایی برای مقابله با آنها از جمله موضوعاتی بود که برگزاری اجلاس جهانی رادیو را ضروری نمود و در این راستا معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران تاکنون ۵ دوره از اجلاس جهانی رادیو را برگزار کرده و ششمین اجلاس را نیز در اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد کرد.

اهداف

۱. حفظ و ارتقای جایگاه رادیو در سپهر رسانه ای

۲. ایجاد اجتماع منسجم اندیشمندان برای توسعه آینده رادیو

۳. مطرح سازی نقش رادیو در عصر جهانی شدن

۴. تقویت  و انسجام بنیان علمی رادیو

ماموریت

۱. شناسایی ظرفیت ها و قابلیت های رسانه رادیو

۲. برقراری تعامل میان اندیشمندان رادیو

۳. تبادل اندیشه و تفکر علمی میان مشارکت کننده ها

۴. تقدیر از طرح ها و ایده های نوین در عرصه رادیو

۵. ایجاد انگیزه لازم در فعالان حوزه برنامه سازی

کلیه حقوق برای سازمان صدا و سیما محفوظ است